LOGISTYKA

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem logistycznym dla firm na terenie całej Europy.

LOGISTYKA

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem logistycznym dla firm na terenie całej Europy.

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Transport drogowy towarów

Logistyka magazynowa

Konsulting logistyczny –  kilkaset lat doświadczenia
i najlepszych praktyk w jednym miejscu* 

Wsparcie procesów logistycznych i produkcyjnych – outsourcing 

Transport drogowy towarów

Realizujemy transport drogowy na terenie całej Europy – transport pełno-pojazdowy (FTL), oraz transport ekspresowy (stanowiący naszą główną specjalizację).

Naszą domeną jest terminowość oraz bezwzględne bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków.

Posiadamy bazę ponad 100 sprawdzonych przewoźników z Polski oraz innych Krajów UE, którym ufamy i powierzamy również własny towar.
W „naszej flocie” znajdują się nowoczesne pojazdy o ładowności od 1,5 do 24 ton. Mamy również wiarygodnych partnerów biznesowych, którzy wspierają nas przy projektach dotyczących transportów ponadgabarytowych.

W odróżnieniu od innych firm, dysponujemy równocześnie własną flotą pojazdów. Pozwala nam to na zagwarantowanie bezwzględnego bezpieczeństwa i terminowości w łańcuchu dostaw zapewniając jednocześnie wysoką efektywność kosztową.

Nasza flota

LOGISTYKA MAGAZYNOWA

Wykorzystujemy magazyny w najbardziej dogodnych lokalizacjach na terenie całego kraju, dopasowując ofertę do aktualnych projektów naszych klientów. Dysponujemy również własną powierzchnią magazynową o wielkości 500m2  zlokalizowaną w centrum kraju, w niedalekim sąsiedztwie autostrady A2. 

Możemy zaoferować Państwu magazyny w następujących lokalizacjach:
Golina (200 m2), Konin (2000 m2), Aleksandrów Łódzki (500 m2), Wrocław (2500 m2), Wałbrzych (1000 m2).

Konsulting logistycznY – Kilkaset lat doświadczenia i najlepszych praktyk w jednym miejscu* 

Relacje z ekspertami pracującymi od wielu lat w obszarze logistyki i produkcji w czołowych zakładach produkcyjnych na terenie Europy, pozwalają nam na zaoferowanie najlepszych praktyk i wiedzy z różnych obszarów, zebranych w jednym zespole projektowym składającym się z ekspertów, którzy mają łącznie ponad 200 lat doświadczenia w realizacji indywidualnych projektów logistycznych dla różnych firm. 

Wsparcie procesów logistycznych i produkcyjnych – outsourcing

Posiadamy podwykonawców wyspecjalizowanych w outsourcingu dla firm produkcyjnych, co pozwala na zapewnienie obsługi procesów magazynowych, oraz wsparcie w prostych pracach wspierających produkcję. 

Często zadawane pytania (FAQ)

Tak. Posiadamy pojazdy na własność:
Renault Master L4H3 (bus blaszak), 
Mercedes Sprinter (8EP Skrzynia z windą 1000kg). 
Renault Kangoo Express (2 EP).
Renault Magnum (Solo, 18EP z Windą). 

Są to pojazdy wykorzystywane głównie do zagwarantowania terminowych dostaw dla naszych klientów, oraz do realizacji transportów ekspresowych/premium. 

Oprócz tego współpracujemy z rozproszonymi podwykonawcami, często prowadzącymi jednoosobowe firmy, z którymi pracujemy na wyłączność. 

Tak. Dwa magazyny stanowią naszą własność: Mały crossdock w Golinie, oraz magazyn w Koninie. Pozostałe magazyny są obsługiwane przez nas na warunkach operatora logistycznego. 

Nasze polisy OCS oraz OCP opiewają na kwotę 1 000 000 €. 

Posiadamy zaufanych partnerów biznesowych, z którymi wspólnie realizujemy nawet bardzo skomplikowane operacje logistyczne.